Překlad abstraktu a klíčových slov

Abstrakt je nedílnou součástí každé vysokoškolské práce. Jedná se zpravidla o 250 – 500 slov, které spolu s klíčovými slovy odráží podstatu zpracování diplomového úkolu a charakterizují Váš text. Pro čtenáře a hodnotitele je abstrakt jednou z nejdůležitějších částí práce, která rozhoduje o tom, zda po jeho přečtení bude chtít práci dále studovat či nikoli. Abstrakt se uvádí v mateřském a cizím (zpravidla anglickém) jazyce většinou na začátku práce za titulními stranami. Na bezchybný překlad abstraktu práce kladou VŠ velký důraz a téměř všechny uvádějí, že za správnost překladu ručí student.

Není angličtina Vaší silnou stránkou?

Obraťte se na nás a buďte bez starostí! Naši překladatelé jsou profesionálové s dlouholetými zkušenostmi napříč odvětvími. Z toho vyplývá, že přeložíme Váš abstrakt, ať se jedná o jakýkoliv obor studia či specializaci. Díky více než 20 letým zkušenostem jsme Vám schopni poskytnout profesionální překlad abstraktu/anotace včetně klíčových. Garantujeme spolehlivost a naprostou anonymitu.

Standardně bývá abstrakt zhruba v rozsahu ¾ strany A4. Váš abstrakt ale může být v závislosti na požadavcích školy klidně i delší. Cena 390 Kč platí pro abstrakty
do 1 NS (1800 znaků vč. mezer), u delších abstraktů se na ceně dohodneme individuálně. 
Díky širokému pracovnímu kolektivu zajišťujeme překlady ve velmi krátkých časových intervalech, typicky do čtyř dnů od úhrady objednávky. V případě nutnosti Vám abstrakt přeložíme i za méně než 24 hodin – také jsme studovali a víme,
že někdy to opravdu spěchá :-). Kromě překladu abstraktu Vám samozřejmě rádi provedeme i jazykovou korekturu Vaší práce (60 Kč/NS). 
Zadejte objednávku, vložte svůj text a požadovaný termín vyhotovení. Obratem Vám objednávku potvrdíme a začneme na ní pracovat!

Nestresujte se a nechte překlad abstraktu na nás!

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Mám zájem o *
překlad abstraktupřeklad abstraktu i jazykovou korekturu práce

Požadovaný termín dodání *

Zde nahrajte Váš text * (max. velikost 1 MB)

Zpráva *